Alcatel İp Santral Çözümlerimiz

Alcatel Lucent

Alcatel Lucent OmniPcx Office Rich Communication Edition,internet,ses ve veriyi tek bir kutuda sunan,önceden konfigüre edilmiş bir sunucudur.İşletmelerin iletişim trafiğini yönetmek ve şirket verimliliğini artırmak için, beklentileri mümkün olan en basit şekilde karşılamak üzere hizmetler içerir.OmniPCX Office RCE müşterinin ihtiyacına en iyi şekilde adapte edilmek üzere tasarlanmış modüler bir sistemdir.

 

OmniPCX Office RCE, müşterinin ihtiyacına en iyi şekilde adapte edilmek üzere tasarlanmış modüler bir sistemdir.
Başlıca Avantajları; Esnek,Modüler,Ölçeklenebilir ve genişletilebilir olmasıdır.
Temel Çözümleri : Açık bir iletişi sunucusu , IP üzerinden ses iletimi (SIP),İsme Göre Arama (3000 Adet),

60 Dakika ve 2 Port Entegre Sesli Posta Kutusu,Beklemede Müzik (10 dk.) , 4 Farklı Karşılama İçin Dil Seçeneği
Ars (Otomatik Yön Seçimi) ,Alcatel-Lucent PIMphony ™ Softphone,Kişisel Yardımcı Seçeneği
Ek Seçenekler : Sesli Posta Kapasite ve Özellikler,Dect ™ ya da Wi-Fi ® Mobil Kullanımlar
Alcatel-Lucent PIMphony Softphone Pro veya Team ,Alcatel Lucent My Ic Phone ve Web Site Lan Anahtarlama ve Wi-Fi Alt yapısı,Çok Dilli Otomatik Operator.

 1. Telefon çözümleri
  Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE üstün telefon hizmetleri içerir. Yerleşik sesli posta, kişisel operatör, sistem karşılama mesajları, otomatik operatör, takım çalışması gibi masaüstü terminaller tarafından kullanılabilen akıllı ve kullanımı kolay hizmetler içerir.
 2. Akıllı ve kullanımı kolay hizmetler
  İsimle arama, 3'lü veya 6'lı konferans, kolay çağrı transferi, kolayca ayarlanabilen sesli rehberler, hassas tuşlar, Yeni Nesil Telefon içeriğe bağımlı simgeler, direk çağrılar ve süpervizyon için Yönetici-Sekreter özelliği, çağrı izleme, çağrı toplama ve cevaplanmayan çağrıların belirlenmesi gibi çalışma grupları tarafından kullanılan özellikler. Yerleşik sesli posta
  Her OmniPCX Office RCE sisteminde 60 dakikadan 200 saat kayıt kapasitesine kadar büyüyebilen yerleşik bir sesli posta sistemi mevcuttur. Sesli posta, iş dünyasında herkes için gerekli bir uygulama olduğundan her kullanıcı için mevcuttur. Kullanıcıların hangi tür terminal kullandıkları hiç önemli değildir. Hatta PC üzerinden bile (Pimphony ile) sesli postalarına erişebilirler. Sesli posta sistemi ayrıca çağrı izleme ve görüşme sırasına kayıt gibi özelliklere de sahiptir. Kişisel Operatör
  Kişisel operatör, Yeni Nesil Telefonlara sahip kullanıcıların masalarından uzakta olmaları durumunda, gelen çağrıları yönlendirmek üzere 5 farklı seçenek sunar: sesli posta, GSM numarası, harici numara, dahili numara (sekreter) veya operatör.
  Sistem Karşılama Mesajları
  Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE, çağrıları cevaplamak için çeşitli karşılama özellikleri sunar. Karşılama mesajları, zaman bazında veya meşgul kullanıcılar için, kişisel bazda , bir grup için veya şirket düzeyinde programlanabilir. Sistem, transfer edilmek üzere bekleyen kişilere dinletmek üzere bekleme müziği veya mesajı içerir.
  Otomatik Operatör
  Otomatik operator, arayanları 24 saat boyunca karşılayabilir. Ayrıca istenen kişiye doğrudan ulaşmak için operatörü beklemeye gerek kalmaksızın bağlantı yapılmasına imkan verir. Otomatik operator ile çalışma saatleri gibi bilgileri yayınlamak da mümkündür.
  Takım çalışması
  Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE, yöneticinin ve sekreterin birbirlerinin Telefonlarındaki çağrıları izlemelerini sağlayan "Yönetici-Sekreter" özelliği de sunar. Tek bir numara ile grup yönetiminin yanısıra ve set izleme, çağrı toplama, yayın yapma ve cevaplanmayan çağrıları belirleme gibi özellikler de sağlar.
 3. 2. Masaüstü terminaller Alcatel Lucent geniş bir terminal seti sunar. Bunlar; IP anahtarlamalı ve devre anahtarlamalı sistemlerle çalışan masaüstü kablolu terminaller, hareketli olabilmek için kablosuz terminaller ve PC bazlı telefon sistemi için kullanımı kolay PC soft phone'lardır.Tüm Alcatel Lucent 8 Serisi IP ve Alcatel Lucent 9 Serisi terminaller, kullanıcıların rahatlığı ve OmniPCX Office RCE tarafından sağlanan tüm hizmetlerin kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
  8 serisi IP, kullanıcılar için tamamen şeffaf bir VoIP çözümü sunmak üzere, LAN konnektöre ve ek PC konnektörüne sahip entegre IP telefonlardır. Ergonomi ve kullanım kolaylığı açısından 9 serisi ile aynı seviyede özellikler sağlar.
 4.  3. Hareketlilik İletişimde hareketlilik günümüz iş dünyasında başarı için vazgeçilmezdir. Şirket içi hareketlilik personel verimliliği, dolayısıyla müşteri memnuniyeti sağlar. Alcatel Lucent Mobil serisi Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE'nin yüksek seviyede sağladığı iletişim avantajlarının hepsini kullanır. Ayrıca, optimum seviyede kullanım kolaylığı için bazı özellikler yerleşik olarak sağlanmaktadır: geliştirilmiş ergonomi, geniş grafik ekran, entegre hoparlör ve kulaklık bağlantısı.
  Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE radyo baz istasyonları ve kablosuz terminalleri ile iletişimde esneklik sağlar. Çalışanlar, kablosuz terminalleri rahatlıkla bir masadan başka bir masaya taşıyabilirler.

  Akıllı telefonlarla İş sürekliliğini her yerde, her zaman sürdürürsünüz.
 5. Sonuç:
  Alcatel Lucent, Internet, Ses ve Veri iletişimini tek bir çözüm haline getiren devrimsel bir çözümdür.
  Şirkete sağladığı yararlar
  Kolaydır. Hepsi bir arada konsepti sayesinde, Alcatel Lucent OmniPCX Office RCE satın alması kolay, montajı ve bakımı kolay, kullanımı kolaydır.

 

İp Santral Çözümlerimiz » diğer içerikler

Alcatel İp Santral Çözümlerimizİp Santral ÇözümlerimizDetay

2014 © Metropol Bilgi Teknolojileri web sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin (elektronik ortamlar dahil) kullanım hakkı sadece Metropol Bilgi Teknolojileri'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.

Resim